MINUST

Kui oled sattunud siia leheküljele, tähendab, et sul tekkis huvi – who the f*ck is investeerivhunt? 

Tegelikult on mul üüratult hea meel, et oled tee siia leidnud. Say no more, saame tuttavaks.

Olen 30ndates vallaline naisterahvas (ei ole vanatüdruk mitme kassiga), iseseisev üksik hunt (hahaa). Piinlikkusega pean tõdema, et investeerimisest kuulsin esimest korda alles aaatal 2020 (tõenäoliselt varem aga ei pööranud sellele tähelepanu). Long story short loen raamatuid, artikleid, kuulan intervjuusid, podcaste ja alustasin investeerimisega. 

Miks anonüümsus? Vastus on lihtne, oma blogis ma kavatsen olla aus ja rääkida numbritest otse aga samas kaitsen ma oma töökohta ja sellest tulenevalt oma identiteeti. Siinkohal on paslik mainida, et olen täiesti algaja (rookie). Veel piinlikum on tunnistada, et mul ei olnud mingeid sääste, mida investeerida aga sellest juba lähemalt blogis. 

Aga ikkagi, investeerivhunt, say whaaat?! Usun, et meil kõigil on spirituaalne loom, (mind köidab ka vaimne ja spirituaalne teema) ja minu spirituaalne loom on hunt.  Intelligentne, tugeva intuitsiooniga, ihkab vabadust, selge eneseväljendusega ja kui tunneb end ohustatuna, siis ründab – pretty much kirjeldab mind ja nii see nimi sündiski. Võib-olla veidi klišee, aga who cares.

Rumal ka ei ole, magistrikraadiga ja karjäärihimuline, mitte kohapeal istuv roosamanna, kes unistab, et üks hetk kõik kukub talle sülle.  

Üks asi veel. Kõik minu investeeringud on minu enda otsus (kõhutunne, artiklid, raamatud etc on abiks) ja kui midagi kaotan, saan süüdistada ainult iseennast. Veelkord, ma olen ALGAJA.

Küsimuste korral saate mulle alati kirjutada aga lähemalt saame tuttavaks juba postitustes.