Uncategorized

SUHTED JA RAHA

Kaua oodatud teema SUHTED ja RAHA.  Valisin välja kaks põhilist küsimust, mis on küsitud ja oma vastustega ma ei esinda kõiki NAISI, vaid kõik kommentaarid on puhtalt minu isiklik arvamus, et no hard feelings. 

Esimene deit, kes maksab?

Tuttav nr 1, kes on minu tutvusringkonnas ilmselt kõige rohkem tinderdanud naisterahvas, aga tema eesmärk ei olnud otseselt endale leida paarilist või siis voodikaaslast, vaid tema eesmärk oli lihtsalt ajaviiteks välja minna ja tasuta süüa saada. 10st mehest 7 maksid, siis tema dinneri kinni. Isiklikult tundub mulle selline käitumine ära kasutamine ja ma ei poolda. Miks peaksid mehed maksma sulle iga õhtu dinneri kui sa juba teadlikult tead, et sa ei taha suhet või edasi nendega suhelda.

Kes Sinu meelest, siis ikka maksab? Ma olen selle küsimuse peale pikalt mõelnud, sest seda on siin vähemalt 4-5x küsitud, siis lähtusin sellest kuidas mina sooviks või näeks olukorda. (Ma ei ole väga deitija, sest kuidagi on välja kukkunud, et kohe leivad ühte kappi) Sorry mehed, võib-olla ma olen veel vanema generatsiooni esindaja, aga minu silmis mees siiski peaks maksma esimese deidi eest või vähemalt pakkuma ( jah ma saan aru, et ilmselt sa ei saagi aru kas tegemist on üleval nimetatud naisega või naisega, kes on sinust siiralt huvitatud) seda enam kui sa kutsud  ise naisterahva välja. Isiklikult olen ma enda eest lasknud ainult maksta nendel meestel, kellega ma oleks huvitatud ka minema teisele deidile,  aga kui mees ütleb, et soovib maksta ise, olen ma ALATI pakkunud võimaluse, et võime ka pooleks maksta. Kui ma eoses näen ära, et selle mehega ei tule teist kohtingut, sest kohe üldse klappi ei ole, siis ma ei laseks kunagi enda eest maksta.

One Comment

 • Heiki

  Tere!

  Nōustun Teie vaatega. Ja kuigi tänapäeval naised sotsiaalmeedias ja igalpool trambivad kahe jalaga maapeal, et kõik võrdsed ja deidil ka kõik pooleks, siis enda tutvusringkonnas võin öelda ka, et naised pigem eeldavad, et mees maksab ja isiklikult leian, et nii peab see on härrasmehelik käitumine.

  Pigem austan neid naisi rohkem, kes ütlevad ausalt välja oma arvamuse, mitte need kes ütlevad ühte avalikult ja eeldavad teist tegelikult.

  Muidugi kahju kuulda, et Sinusugune arukas ja tark naine on pidanud läbi elama sellise kogemuse.

  Väga meeldib Sinu kirjastiil!

  Edu 🙂!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga