Uncategorized

Lahkuminek

Tänks, et jälle küsite küsimusi minu lemmik teemadel 😀 nüüd ma saan siis jälle ennast välja elada aka kirjutada. Viimases Insta Q&A tuli väga palju küsimusi just lahkuminekute kohta. Nali naljaks, aga olen tähelepanud, et kevadeti just need suuremad lahkuminekud toimuvadki. 

Lahkuminek on päris s*tt tunne, ma usun, et me kõik teame mis tunne see on. Mina olen olnud maha jätja ja mind on maha jäetud ja ma ei ütleks, et emb-kumb oleks kergem olla. Need mõtted ja emotsioonid peas, et nii valus on olla, ma ei tea kuidas edasi elada või, et ma ei suuda mitte midagi sellist tunda kellegi teise vastu, aga näed siis tuli UUS ja ikka tundsid. 

Armumine on nagu haigus, et me justkui kaotaks oma pea ja kohati ei suuda mõelda enam selge peaga ja sama ka lahkumineku puhul. Ajukeemia muutub. Ma alles hiljuti kustutasin sõnumeid ja leidsin, siis pikki dramaatilisi sõnumeid, mida ma oma ex kaasale kirjutasin kui me lahku läksime ja ma hakkasin naerma, et appi mis psühhoosis ma olin. No praegu tundub see naljakas, aga ilmselt tol hetkel ma ise ei mõelnud, et selle saatmisega ma teen nii palju rohkem kahju kui kasu. See nüüd ei tähenda, et me peaks oma mõtteid ja emotsioone alla suruma. Jah, ta käitus valesti, aga käitusin ka mina. Ma võtan vastutuse oma poole eest, et ma oleks võinud käituda olukorras nagu täiskasvanud naine mitte tiinekas, kes virutab ukse nii kinni, et majal lendab krohv pealt. 

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga